Usługi parkierciarskie Warszawa – cena, cennik w 2021

Dobrze wyglądająca podłoga stanowi istotny element podkreślający wystrój danego wnętrza. Aby odpowiednio o nią zadbać, można wybrać jedną lub kilka spośród usług parkieciarskich, które obejmują m.in. układanie paneli, cyklinowanie podłogi, a także renowację parkietu. Ważną rolę odgrywa jednakże aspekt finansowy takowych świadczeń. Jak sytuacja przedstawia się w Warszawie i ile zapłacimy za wykonanie poszczególnych usług parkieciarskich?

Ceny renowacji parkietu poprzez cyklinowanie wahają się, w zależności od konkretnego przypadku, od 80 do 100 zł/m2. Usługa w postaci równania podłoża tarczami diamentowymi to koszt na poziomie 25 – 30 zł/m2. Natomiast usuwanie subitu wg cennika wynosi od 30 do 40 zł/m2. Za szlifowanie posadzki polerką lub szorowarka musimy zapłacić 10 zł za każdy m2.

Ile natomiast wynosi w Warszawie cena za usługę taką jak układanie paneli podłogowych? W zależności od wielu czynników, jest to koszt od 30 do 40 zł/m2. Z kolei ułożenie parkietu lub deski waha się w przedziale 28 – 35 zł/m2. Natomiast za układanie winylu zapłacimy od 22 do 30 zł/m2, a taka sama usługa dotycząca deski barlineckiej to koszt na poziomie 27 – 30 zł/m2.

Montaż białej listwy MDF wiąże się z opłatą w wysokości od 20 do 25 zł/mb, natomiast cena montażu listwy progowej to koszt 40 zł. Zamontowanie listwy PCV wyniesie nas od 10 do 12 zł/mb.

Zmiany dokonywane na obszarze podłoża często wiążą się ze zmianą jego grubości lub nałożeniem na siebie kolejnych warstw. W konsekwencji może czasem zdarzyć się, że niezbędne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania drzwi może okazać się ich podcięcie. Taka usługa to koszt 50 zł.

 

Stronę wyszukiwano po słowach: usługi parkieciarskie cena, usługi parkieciarskie cennik warszawa, cyklinowanie cena warszawa, ile kosztuje cyklinowanie warszawa